Posts Tagged ‘лекари’

Имена и телефони на лекари

Medical College Телеорман

COUNTY медицинска асоциация – Телеорман

 

Dr. Angelescu Viorica: Family doctor – angelescu.viorica@yahoo.com ; 0745168933

 

Dr. Bacarna Emilia: Family doctor-  bacarnae@yahoo.com ; 072638813

 

Dr. Corcodel Gabriela: corcodelgabriela@yahoo.com ; 0734829744

 

Dr. Dida Mariana: Pediatrist – dida.mariana@yahoo.com ; 0723218270

 

Dr. Dirva Cristina: Family doctor – cristinadirva@yahoo.com ; 0766323520

 

Dr. Dobre Doina: Family doctor – cmi dobre@yahoo.com ; 0760291561

 

Dr. Draghici Alice: Oncologie – alice.draghici44@yahoo.com ; 0721203495

 

Dr. Dumitrascu Catalin Alexandru : Еmergency Medicine -dumitrascu.catalin1@gmail.com; 0766459166

 

Dr. Dumitrascu Luminita Mihaela : Medic epidemiolog – dumitrasculuminita5@gmail.com ; 0722265091

 

Dr. Dumitrascu Roxana : Medic balneofizioterapie – dumitrascu.catalin1@gmail.com

 

Dr. Filip Valentin : valifilip51@yahoo.com ; 0723157686

 

Dr. Fronie Valeria : Family doctor – froniev@yahoo.com ; 0766564718

 

Dr. Gogoasa Elena : Family doctor – e.gogoasa@yahoo.com ; 0760691212

 

Dr. Iatan Doina: Family doctor – ynamariana@yahoo.com ; 0723290432

 

Dr. Ilincescu Bogdan: Family doctor – ilincescu_bogdan@yahoo.com ; 0763699905

 

Dr. Ivascu Paul: Radiologie – sir_cryss@yahoo.com ; 0722972669

 

Dr. Ivascu Vasilica :  Internal Diseases – sir_cryss@yahoo.com ;  0723263195

 

Dr. Mandoiu Aurelia Catalina:  Medicina generala  – mandoiu13@yahoo.com  ; 0746020299

 

Dr. Mandoiu Dumitru:  Medicina generala – mandoiu13@yahoo.com  ; 0744678094

 

Dr. Marin Carmen:  Family doctor – cmimc70@yahoo.com  ;  0728027511

 

Dr. Mincinoiu Viorel:  Family doctor – viorelmincinoiu@yahoo.com ; 0766472474

 

Dr. Mohora Madalina Ileana :  Radiologie – madalinamohora@gmail.com ; 0766685109

 

Dr. Moraru Laura Rodica :  Family doctor – rodicamihaimoraru@yahoo.com ;  0744484098

 

Dr. Mosu Cristina : Family doctor- ccmosu@yahoo.com ;  0740490778

 

Dr. Negoi Antoaneta :   Family doctor – santomed09@yahoo.com ;  0767554435

 

Dr. Niculae George:  Internal Diseases – nicomed_servmed@yahoo.com  ;  0744539678

 

Dr. Petcu Dragos:  Family doctor – petcudragos@yahoo.com  ;  0744750921

 

Dr. Petcu Dorina:   Family doctor – petcudragos@yahoo.com  ;  0744750921

 

Dr. Petre Violeta:  Family doctor – violeta.petre2008@yahoo.com  ;  0724321582

 

Dr. Pirvan Angelica:  Ginecologie – boxi.2007@yahoo.com  ;  0760113116

 

Dr. Pirvan Catalin:  Family doctor – boxi.2007@yahoo.com  ;  0760113116

 

Dr. Popa Andrea Cristina:  Recuperare – md_andreea_popa@yahoo.com  ;  0769279312

 

Dr. Popa Cristian: Psihiatrie- cpopa_cristian@yahoo.com  ; 0743266774

 

Dr. Popa Luminita:  Family doctor – luminita_popa12@yahoo.com  ;  0744482143

 

Dr. Popa Mihaela:  Family doctor – mihaelapurcarescu@gmail.com  ;  0743055469

 

Dr. Preda Adina:  Medic primar laborator – adinapreda@gmail.com  ;  0740371897

 

Dr. Predila Florea:  Family doctor – florin.predila@yahoo.com  ;  0722614349

 

Dr. Radu Adrian:  Chirurgie – medexcela@yahoo.com  ;  0722217898

 

Dr. Radu Monica:  ginecologie – medexcela@yahoo.com  ;  0722217898

 

Dr. Raduslav Nicolae:  Pediatrist – nicomed_servmed@yahoo.com  ;  0729111769

 

Dr. Roata Marius:  Family doctor – roatamarius@yahoo.com  ;  0765971110

 

Dr. Rosu Gabriela:  Family doctor – dr_rosu_gabriela@yahoo.com  ;  0761147578

 

Dr. Tambu Florica: Family doctor – cmi_tambu@yahoo.com  ;  0766714446

 

Dr. Vilcu Florenta:  Family doctor – drvilcu@yahoo.com  ;  0722347830

 

Dr. Virtopeanu Georgeta:  Family doctor – vartopeanu.georgeta@gmail.com;  0740073261

 

Dr. Zarnoianu Zizi:  Family doctor – zarnoianu.zizi@yahoo.com  ;  0744751624

 

 

Районната колегия – Велико Търново

Българска Медицинска Асоциация

 

Dr. Albena Nikolaeva Lambeva - Regional health inspection; Pediatrist – 0887/933-120; albena13.vt@mail.bg

 

Dr. Maya Georgieva Popova -  Infectionists – 0888/432-484; mayapopova@abv.bg

 

Dr. Anka Ilieva Mihailova-    Internal Diseases, cardiologist  – 0888/689-739; ani13@abv.bg

 

Dr. Yordanka Georgieva Tomova-    Internal Diseases, cardiologist – 0887/795-736; tomova_d@abv.bg

 

Dr. Chavdar Bozhkov Vladimirov- Internal Diseases, cardiologist  – 0887/885-232; milvladimirova@abv.bg

 

Dr.Rumyana Stoyanova Andreeva – specialist in skin and venereal diseases – 0885/227-360; dkc_vt@abv.bg

 

Dr. Miglena Petrova Milanova – Internal Diseases, neurologist – 0886/465-558; miglena.milanova@yahoo.com

 

Dr. Ivan Georgiev Dadov- Medic nefrologie – 0888/786-278;svishtov@mareshki.com

 

Dr. Yoncho Petrov Petrov - Oncologie – 0888/737-147; info@avicena-vt.com

 

Dr. Evgenia Vladimirovna Vasileva- Family doctor– 0885/418-011; gein.doc@mail.bg

 

Dr. Yordanka Dimitrova Angelova- Family doctor – 0888/910-854; angelova.id@gmail.com

 

Dr. Krassimir Pavlov Petrov- Family doctor – 0888/427-356; dr_kpp@abv.bg

 

Dr. Milena Ivanova Vladimirova - Family doctor – 0887/884-469; milvladimirova@abv.bg

 

Dr. Nikolay Simeonov Simeonov- Family doctor – 0899/812-020; d_simeonov@mail.bg

 

Dr. Plamen Panov Ionchev - Family doctor – 0896/640-570; dr_panov@gp.gabrovo.com

 

Dr. Tanya Todorova Alexandrova- Family doctor – 0888/419-897; t_aleksandrova@abv.bg

 

Dr. Hristo Dimitrov Dimitrov- Family doctor – 0898/414-856; hristo_dimitrov@doctor.bg

 

Dr. Hristo Nikolov Popov- Family doctor – 0888/507-360; gp_68@abv.bg

 

Dr. Martcho Hristov Marchev - Orthopedist – 0888/716-181; martco_markov@abv.bg

 

Dr. Emil Petrov Nikolov -ophthalmologist – 0887/374-932; nich12@mail.bg

 

Dr.Ivanka Ivanova Yordanova – ophthalmologist - 0889/712-286; iivanova.183@gmail.com

 

Dr. Elena Dimitrova Zareva– Pediatrist;  Еmergency Medicine – 0885/296-882; elena_zareva@yahoo.com

 

Dr. Elena Marinova Ianeva- Pediatrist – 0888/082-379; elenka_yaneva@abv.bg

 

Dr. Margaritka Stoyanova Yonova-Boranova - Pediatrist – 0878/833-435; margaritayonova@abv.bg

 

Dr. Georgi LyubenovYanev- Medic epidemiolog; Psihiatrie – 0878/495-333; gyanev2001@gmail.com

 

Dr. Milko Tsvetanov Mihaylov - Radiologie – 0896/891-561; dr_mcmihailov@abv.bg

 

Dr. Polya Stoyanova Stoyanova – Medic epidemiolog – 0878/572-333; rcz_stojanova@mbox.digsys.bg

 

Dr. Camellia Lubomirova Kirinkova - Еmergency Medicine – 0888/508-895; kameliq_kir1971@abv.bg

 

Dr. Reneta Todorova Gongalova – Еmergency Medicine – 0888/223-855; reniii@abv.bg

 

Dr. Valentina Petrova Hadzhiradeva - Еmergency Medicine – 0885/721-577; info@csmp-vt.com

 

Dr. Mariana Kirilova Mihailova- Еmergency Medicine – 0887/872-183; doctor_m.kirilova@abv.bg

 

Dr. Violeta Nikolova Pashova –  Internal Diseases, toxicologist – 0899/834-491; viva.vp@abv.bg

 

Dr. Mariana Ivanova Vitanova - Hematologist – 0888/548-291; mariana.vitanova@gmail.bg

 

Dr. Atanas Nikolaev Atanasov- Otorhinolaryngologist – 0888/806-367; ent777@abv.bg

 

Dr. Mihail Angelov Irinkov - Otorhinolaryngologist – 0888820-629; mi6o_58@abv.bg

 

Dr. Biserka Ivanova Akivanova- Рhysiotherapy – 0887/573-585; b.akivanova@dir.bg

 

Dr. Plamen Georgiev  Simeonov -   Physiotherapist – 0888/819-986; rlk_kn@abv.bg

 

Dr. Radinka Ventzislavova Dimitrova - Рhysiotherapy – 0887/839-580; d_rdimitrova@abv.bg

 

Dr. Yanka Peneva Mintcheva- Рhysiotherapy            – 0888/721-500; apm@dir.bg

bg_BG ro_RO 
Новини
Food and Drug Administration (FDA) в САЩ одобри на 13.12.2013 г. продажбата на Cerena Transcranial Magnetic Stimulator (TMS; eNeura Therapeutics), първото устройство, одобрено за облекчаване на болката, предизвикана от мигренозно главоболие с аура.
„Ръководство” за обсъждане на грижите в края на живота, публикувано на 15 юли в Canadian Medical Association Journal, предоставя препоръки в помощ на лекарите за провеждане на деликатното обсъждане на грижите в края на живота с хоспитализираните пациенти и членовете на тяхното семейство.
септември 2019
П В С Ч П С Н
« юни    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30